Medlemmer – kontaktpersoner

Her finner du en detaljert oversikt over medlemmene i denne gruppen.
Vi oppfordrer deg til å ta kontakt med andre medlemmer for å få hjelp, dele informasjon og utveksle ideer.
Hvert medlems kunnskapsnivå er angitt, noe som gir en indikasjon på hvem som kan være mest i stand til å bistå deg med spesifikke spørsmål eller utfordringer.

Vi ønsker å bygge et sterkt og støttende nettverk hvor alle føler seg velkomne til å bidra. Derfor er dine innspill viktige for oss.
Hvis du har forslag til flere personer som burde være med i gruppen, oppfordrer vi deg til å dele disse navnene med oss.
Vårt mål er å inkludere så mange kompetente og engasjerte individer som mulig for å styrke gruppens samlede ekspertise og ressursbase.

Sammen kan vi oppnå mye mer ved å dra nytte av hverandres kunnskap og erfaringer.
Takk for at du bidrar til å gjøre denne gruppen til en dynamisk og inkluderende plattform for samarbeid og læring.

Vi ser frem til å høre fra deg og å fortsette å vokse og utvikle oss sammen.

 

SJEKK AT DINE OPPLYSNINGER ER RIKTIGE…..?

Navn Tlf. E-post Kunnskap
Sindre Lade Rå +4746940203  sindre.raa@ahlsell.no  God
Antonio Nieuwlaat +4791992018  antonio@tbentsen.no  God
Gard Eggen  +4793483761 gard.eggen@ahlsell.no Produktsjef, Industriprodukter KI
Trond Bentsen +4790994801 trond@tbentsen.no Teamleder – WEB
Arnfinn Berg +4792958266 arnfinn@tbentsen.no God

SJEKK AT DINE OPPLYSNINGER ER RIKTIGE…..?

Navn Tlf. E-post Kunnskap
Per Gunnar Lien +47 41211043 per.lien@ahlsell.no
Frank Trondsen +47 45844244 frank.trondsen@ahlsell.no
Ove Johan Windseth +47 90248533 ove.windseth@ahlsell.no

SJEKK AT DINE OPPLYSNINGER ER RIKTIGE…..?

Navn Tlf. E-post Kunnskap
Sindre Lade Rå +47 46940203 sindre.raa@ahlsell.no  God
Antonio Nieuwlaat +47 91992018 antonio@tbentsen.no  God
Bjørn Andre Arntsen +47 46978191 bjorn.arntsen@ahlsell.no
Egil Berg +47 48402120 egil.berg@ahlsell.no
Tor Ivar Thomassen Birkedal +47 90074436 tor.birkedal@ahlsell.no

SJEKK AT DINE OPPLYSNINGER ER RIKTIGE…..?

Navn Tlf. E-post Kunnskap
Arnfinn Berg +47 92958266 arnfinn@tbentsen.no God
Tom Brodshaug +47 97173301 tom.brodshaug@ahlsell.no
Rune Bråten +47 95842220 rune.braten@ahlsell.no
Ole Steinar Schau Hageberg +47 98849990 ole.hageberg@ahlsell.no
Ole Ronny Tyseng +47 45487323 ole.tyseng@ahlsell.no

SJEKK AT DINE OPPLYSNINGER ER RIKTIGE…..?

Navn Tlf. E-post Kunnskap
Bjørn Borlaug +47 90205310 bjorn.borlaug@ahlsell.no
Jan Harald Frikstad +47 46419636 jan.frikstad@ahlsell.no
Martin Bråten Helgeland +47 98849990 martin.helgeland@ahlsell.no
Per Erik Jordgrav +47 99225740 per.jordgrav@ahlsell.no
Oscar Andre Kjær +47 48893888 oscar.kjaer@ahlsell.no
Øistein Lund +47 95176661 oistein.lund@ahlsell.no
Arthur Schjønhaug +47 92234140 arthur.schjonhaug@ahlsell.no
André Walgren +47 95432633 andre.walgren@ahlsell.no
Janne Røksland +47 99768126 janne@vmas.no

Kontaktskjema – Påmelding

11 + 11 =