T.Bentsen AS

Besøk/lev. adr.: Krokatjønnv. 13,5147 Fyllingsdalen
Post adr.: P.O. Box 3613 Fyllingsdalen, N-5845 BERGEN, NORWAY
Org nr 919 947 578

Telefon: + 47 55 15 40 00
E-post: bentsen@tbentsen.no

TELEFON _ AVDELING:
Butikk – Industriverktøy 55 15 40 15 • Festemateriell 55 15 40 16
Gassutstyr 55 15 40 05 • Sveiseutstyr 55 15 40 18

Kontakt oss

14 + 8 =

Trond Bentsen

Daglig leder

trond.bentsen@tbentsen.no
Telefon: +47 55 15 40 06
Mobil: +47 909 94 801

Stig Espeland

Lager, innkjøp og logistikk ansv.

stig@tbentsen.no
Telefon: +47 55 15 40 11
Mobil: +47 912 40 403

Janne Garmannslund

Kontor og regnskapsmedarbeider

janne@tbentsen.no
Telefon: +47 55 15 40 21
Mobil: +47 482 83 870

Anne-Lise Eliassen

Kontor og Regnskapsmedarbeider

anne.lise@tbentsen.no
Telefon: +47 55 15 40 01

Antonio Nieuwlaat

Avdelingsleder sveiseutstyr

antonio@tbentsen.no
Telefon: +47 55 15 40 18
Mobil: +47 919 92 018

Massimiliano Di Cataldo

Kundekontakt

massi@tbentsen.no
Telefon: +47 55 15 40 18
Mobil: +47 476 70 778

Mariann Kristiansen

Logistik og lager

mariann@tbentsen.no
Telefon: +47 55 15 40 14

Richard Bentsen

Markedsansvarlig

rb@tbentsen.no
Telefon: +47 55 15 40 04
Mobil: +47 917 27 480

Anders Stensaker

Butikkansvarlig

anders@tbentsen.no
Telefon: +47 55 15 40 15
Mobil: +47 467 95 058

Francisco Badilla

Verkstedsleder

francisco@tbentsen.no
Telefon: +47 55 15 40 17
Mobil: +47 412 13 350

Ole Magnus Toft

Verkstedmedarbeider

ole@tbentsen.no
Telefon: +47 55 15 40 08

Roy Ole Toft

Lager og verkstedmedarbeider

roy@tbentsen.no
Telefon: +47 55 15 40 11

Erik Bødtker

Avdelingsleder festemateriell

erik.bodtker@tbentsen.no
Telefon: +47 55 15 40 16
Mobil: +47 913 85 998

Eilif Jansen

Festemateriell - Gassutstyr

eilif@tbentsen.no
Telefon: +47 55 15 40 09
Mobil: +47 469 46 432